Cthings.co

Cthings.co powstało w 2018 roku i z powodzeniem tworzy systemy sieci sensorowych oraz aplikacje webowe skupione na analizie danych w czasie rzeczywistym. Nasz projekt zrodził się z potrzeby klienta, którego rynek w głównej mierze znajduje się w krajach skandynawskich (Dania, Szwecja, Norwegia). Jesteśmy dostawcami innowacyjnych technologii i budujemy zaawansowane rozwiązania IoT z wykorzystaniem przełomowych systemów 5G oraz Edge Computing.

Dzięki naszemu rozwiązaniu, możliwy jest zdalny monitoring poziomu wód w systemach kanalizacyjnych w czasie rzeczywistym. Co więcej, urządzenia działają na zasilaniu bateryjnym do 3-4 lat, co znacząco zmniejsza koszty operacyjne. Przy zastosowaniu kompozytowych wyłazów ściekowych, niezawodność transmisji sygnałów radiowych znacząco wzrasta. Oprócz urządzeń, dostarczamy platformę online, która agreguje, analizuje i wizualizuje dane.

Raportowane informacje odgrywają kluczową rolę w nadzorze systemami ściekowymi, planowaniem ich rozbudowy, a także utrzymaniem poprawnego działania systemów przepompowujących. System ogranicza podtopienia oraz zwiększa bezpieczeństwo.


Nasz zespół